نوشتن‌گاه

نوشتن‌گاه عضویست از بدن چون نشیمن‌گاه؛ مرکب است از دست و مغز و قلب که در وادی نوشتن همان قلم است و عقل و دل

نوشتن‌گاه

نوشتن‌گاه عضویست از بدن چون نشیمن‌گاه؛ مرکب است از دست و مغز و قلب که در وادی نوشتن همان قلم است و عقل و دل

اسلام هراسی در آستین مسیحیت + عکس

شنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۴:۱۰ ب.ظ

داعش، عامل اسلام هراسی در آستین مسیحیت

راستش را بخواهید مدتی است که گروه های تروریستی مختلف، ذهنم را به خود مشغول کرده اند. چه چیزی در نهاد اسلام وجود دارد که هر از گاهی در گوشه و کنار، عده ای با پرچم اسلام سر بر می کنند و داعیه دار حق طلبی اسلامی می گردند و به ظاهر سعی در نابود کردن، فِرَق ضاله (البته از نگاه خودشان) دارند. حال اینکه کارشناسان و محققین در هر بلاد و سرزمینی، این گروه ها را مبدعانه و دروغین می نامند.

"عکسهای این مطلب به دلیل اینکه ممکن است"

"احوال خوانندگان را به هم بریزد، در ادامه مطلب آمده است"

برای اینکه حق مطلب ادا شود و خود را از شک دور کنم، سری به فضای مجازی و جستجوگر گوگل زدم. پس از جستجوی نام گروه های تروریستی و مطالعه آنها دامنه جستجو را از سر کنجکاوی و البته ریشه یابی گروهی به نام بوکوحرام به سمت آفریقا گسترش دادم.

تاریخچه جنایات اقوام و قبایل آفریقایی را که می خوانی انگار کتابی قطور را به پایان رسانده ای، که البته بعد عبور از آنها و پس از برخورد با اصطلاحی جالب و عجیب میخکوب می شوی.

کانیبالیسم[1] (آدم خواری)؛ آری آدم خواری، رسم یا عادت خوردن گوشت انسان به وسیله انسانی دیگر. باستان شناسان نشانه هایی از این عادت یا رسم را در  جوامع ابتدایی یافته اند.

گاهی در داستانها و مطالب تاریخی جغرافیایی خوانده ایم و شاید فیلم های هالیوودیش را هم دیده ایم که در دوران کهن در سرزمین آفریقا و آمریکا مردمانی و قبایلی می زیسته اند که گاه گاه به جهت وسعت سرزمینهایشان به یگدیگر حمله ور شده و مردان و کودکان را کشته و گوشت آنها را می خوردند و زنان را به بهانه بردگی برای تجاوز و سودجویی های نفسانی به قبیله خود می بردند.

حالا در همان طول و عرض جغرافیایی گروهی به نام بوکوحرام از سرزمینی که تا به امروز فقط به خاطر فوتبالش می‏شد نامش را شنید نمایان شده است؛ نیجریه. بوکوحرام، نامی که حتی شاخصه ی قبلی را کنار زده و پررنگتر از فوتبال رخ نشان داده است. مانند اجدادش، کارش کشتار مردم بی گناهست و تجاوز و فروش نوامیس مسلمانان و غیر مسلمانان.

حالا در نظر بگیریم، که اسلام هیچ گاه به نیجریه نمی رسید و مردم آنجا هیچ بویی از اسلام نمی بردند، امروز دین مردم نیجیریه چه بود؟ آیا امروز اینها را تروریستهای مسلمان خطاب می کردند؟

خیر، قطعا یا مسیحی بودند، یا یهودی و شاید بودائی. پتانسیل قوی مسیحیت(با توجه به عقبه ی مسیحیت در بروز جنگهای صلیبی) و یهودیت (با توجه به کشتار مردم مظلوم فلسطین و عقبه ی قتل عام مردم ایران در زمان هخامنشیان) در اجماع با خوی کانیبالیستی و وحشی گری این مردمان گره می خورد و حالا آنها را صهیونیست های ترورسیت خطاب می کردیم.

گروه های دیگری از این دست نیز در آسیا به منصه ظهور رسیده اند. از شرق آسیا و کشتار میانمار گرفته تا غرب آسیا و جنایات سوریه و عراق و پاکستان و... .گروه های تکفیری و سلفی، با نام های گوناگون به و جود می آیند که از آن جمله می توان به گروه جدید  التاسیس داعش اشاره کرد. گروهی که شروعش از شرق آسیا است و شیوعش در شایعات تا آفریقا قصد سفر دارد، منتها شینش را سین کنید و عینش را میم؛ گروه تروریستی" دامس ".

تروریستهایی که در همین راستا در اقدامات جنایت کارانه ی خود، در سوریه جان مردمان بی گناه را گرفته و ناموسشان را ربوده و به نام جهاد نکاح وادار به زنا با شیاطین بعثی و داعشی می‏کنند. اینها نیز با پیروی از جده ی خناس خود "هند جگر خوار" پای در مکتب کانیبالیسم نهاده و قلب یک مبارز و مدافع سوری را در مقابل چشمان میلیونها نفر بیننده، بیرون کشیده و می خورند.

حالا اگر پرچمشان را نادیده بگیریم، دیگر چیزی که نمایانگر اسلام باشد در آنها نمی توان دید. از احکام عجیب و غریبشان گرفته که ناقض فقه شان است در باب نکاح و بدعت جهاد نکاح، تا قتل عام مردمان بی گناه که فقط در تاریخ جنگهای صلیبی می توان مشاهده کرد. جنگهایی که مسیحیت در قرون گذشته بر علیه مردمان دیگر سرزمینها بر پا کرد و به بهانه وسعت سرزمین، دیگر نژادها را نابود کرده تا آغازی باشد برامپریالیسم و سیطره جهانی شیطان بر عالم. اینبار جنگهای صلیبی با سربازان داعش و سلفی و تکفیری، از دامان انگلیس و آمریکا در حال شروعی دیگر است. تربیت آدمخوارانی مدرن با سلاح های به روز شده اما با تفکرات عهد پارینه سنگی. (هم در حافظه ها و هم در آرشیو اخبار خبرگزاری های دنیا به یادگار مانده است شروع دوباره جنگهای صلیبی از زبان بوش پسر، رئیس جمهور اسبق آمریکا)

 

شاید حالا جواب خود را نسبت به سوال آغازینم پیدا کرده باشم.

این مردم و امتها هستند که با برداشتهای غلط از دین مبین اسلام و با جمع تفکرات اشتباه خود، همچون کشت و کشتار و قتل عام با شریعت، لباس ادیان را لکه دار می کنند و با فرمان گرفتن از شیاطین بزرگی چون انگلیس وآمریکا، به چهره دین و مذهب لطمه وارد می کنند. چنانکه می بینیم در این میان به نام اسلام، قربانیان این جنایات مردم مظلوم مسلمان هستند.

"یادداشتی از مجتبی قره باغی"[1] - wikipediaآدم خوارها و آدم خواری ها

آدم خوارها - عکس طنز

کودک خورده شده توسط آدم خوارها

عکسی از یک فیلم داستانی

رونالد پوپو شخصی که در میامی مورد هجوم یک آدمخوار

قرار گرفت و 75 درصد صورتش را از دست داد

داعش


گروهک داعش در حال آموزش بریدن سر انسان

ربودن نوامیس مردم و استفاده از آنها در جهاد نکاح(زنای محسنه) با شیطان

نیروهای داعش

فجایع میانمار

کودک معصوم در حال گریه بالای سر جسد مادر

کباب کردن جنازه نوزادان و جنین های کشته شده توسط بودائی ها

جمع آوری جنازه های مسلمانان به طرز وحشیانه

قتل عام مسلمانان میانمار

بوکو حرام


زنده زنده سوزاندن مردم بی گناه توسط تروریستهای نیجری

قبل از به وجود آمدن بوکو حرام - این عکس نشان دهنده ی

پتانسیل جنایت در مردم نیجیریه است -

زنده زنده سوزاندن مردم بی گناه توسط بوکوحرام

نظرات (۷)

سلام منم با مرتضی عزیز موافقم . بحث در این موضوع بصورت علنی بودن و یا در خفا بودن جنایات است . گونه هایی هم هستند که به تدریج جنایات مسکنن و اصلا پیدا نیست . در هر کشوری جنایت هست . در تمامی نقاط دنیا حتی ایران . که اگر خوب دقت کنیم و در حوادث جستجو کنیم انسانهای بیرحمی هستند که حتی به خانواده خود هم رحم نکردند و به عناوینی از جمله اعتیاد و خیانت و ... خود اعتیاد نیز چیزی جز جنایت نیست که به تدریج انسان رو به مرگ میکشونه . با تشکر

خدایا کمک کنشون
ای وای.........ای وای :((((((((((((
جالب بود
اما آیا برداشتهای غلط از دین های دیگر هم همین عواقب را داشته؟ یا این برداشت های غلط هدایت شده است؟

پاسخ:
سهیل جان
ادیان دیگه که تکلیفشون مشخصه
اشتباهات کلیسا و بزرگان مسیحیت باعث شد که مردم از دین رو بر گردونن و به سمت مکاتب ابداعی برن
البته این تفکرات اشتباه یکی از بارقه هاش در مسیحیت دیده شد دیگه
جنگهای صلیبی جنگهاییه که کلیسا اونها رو راه اندازی کرد
مستضعفان عالم المژده البشارت
کز سوی رب عالم قطعی است این ارادت

گردد زلطف داور، مهدی چو از ره آید
هم رهبری و هم ملک از بهرتان عنایت
پاسخ:
به به
کز سوی رب عالم قطعی است این ارادت
 • محمد رضا ندیم پور
 • سلام
  شیطان چون از قدرت خدا آگاه بود، ابتدا مهلت گرفت(تا روز قیامت) وسپس به خود خدا قسم خورد که توسط همین موجودی که خدا برای خلقتش به خود آفرین گفته است، جلوی خدا می ایستد.فقط از جهل این موجود(انسان)استفاده میکند ونمی گذارد خود وخدایش را بشناسد،آنوقت از آنها لشکریانش را میسازد و سرانجامشان را به دوزخ ختم میکند. جهلی که برای برطرف کردنش 124هزار پیغمبر وامامان و اولیائش آمدند تا انسان به دام ابلیس نیافتد. امروزفرماندهان لشگر شیطان(انگلیس و صهیونیزم و...) با جهل بعضی انسانها، با تصاحب منابع آنها، ریموت کنترل آنها را بدست گرفته اند وهرآنچه شیطان برنامه ریزی کرده،پیاده میکنند. کاش هرچه زودتر منجی واقعی عج ظهور کند. انشاا...
  پاسخ:
  به به، خیلی خوب گفتی
  ان شاءالله هر چه زودتر حضرت ظهور کنن
  مرام‌های  تکفیری در ایران اسلامی خودمون رو دریابیم که نسخه تخفیف یافته‌ی داعش و طالبان و خوارج نهروانیه... البته این‌ها خطرناک‌ترن، چون ظاهر علمی هم دارن. حداقل داعش رو هر کسی که کمی با روح اسلام آشنا باشه یا بویی از تمدن برده باشه محکوم میکنه اما وای به روزی که عده‌ای با همون سبک تفکر مسلح به سلاح دانش  بشن..

  پاسخ:
  حرفتون رو قبول دارم ولی لطف کنید واضحتر در مورد داخلی ها صحبت کنید که شکی در دریافت منطورتون به وجود نیاد

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی
  نوشتن‌گاه

  دست‌های مرا گرفت و فشرد و خندان گفت: خب پس توانستید زنده بمانید، نه؟ از دو ساعت پیش اینجا منتظرم! نمیدانید امروز بر من چه گذشت! میدانم، میدانم! ولی برویم سر موضوع! می‌دانید چرا آمدم؟ نیامدم که مثل دیروز یه عالم پرت و پلا بگویم! می‌دانید؟ باید در آینده عاقل تر از این باشم. من دیشب خیلی فکر کردم! (شب‌های روشن - داستایفسکی)

  بایگانی
  آخرین نظرات